Jump to content

Pws Bgazoume To Ban


Recommended Posts

Εφαγα απο εναν σερβερ μπαν IP κλπ τι πρεπει να αλλαξω να συνδεθω και παλι στον server (οτι acc να βαλω με πετα) εβαλα VPN και μπηκα κανονικα αλλα κολαω !!

Edited by Fanky
Link to comment
Share on other sites

Εφαγα απο εναν σερβερ μπαν IP κλπ τι πρεπει να αλλαξω να συνδεθω και παλι στον server (οτι acc να βαλω με πετα) εβαλα VPN και μπηκα κανονικα αλλα κολαω !!

αν δν εχεις σταθερη γραμμη κανε επανεκκινηση ρουτερ μηπως και αλλαξεις γραμμη και ξαναμπες,αλλιως συνεχισε να χρισημοποιεις βπν για να εχεις διαφορετικη γραμμη και να μπορεις να παιζεις,τωρα ανμπαν δεν γινεται η γραμμη σου οποτε καλη τυχη..

Edited by WhiteChocolate
Link to comment
Share on other sites

εκανα επανακκινηση το ρουτερ αλλα παλι οταν παω να μπω με new acc με πετα ... τι μπλοκαρι ενας admin στο pc σου για να μν ξαναμπεις αποτη ξερω κατι στο pc info

Link to comment
Share on other sites

εκανα επανακκινηση το ρουτερ αλλα παλι οταν παω να μπω με new acc με πετα ... τι μπλοκαρι ενας admin στο pc σου για να μν ξαναμπεις αποτη ξερω κατι στο pc info

αλλαξε η γραμμη και δεν εμεπαινες?..μαλλον το εφαγες στον σκληρο σου.εαν εχεις αλλο σκληρο κανε μπουτ το λ δυο απο τον αλλον..η απο φλασακι κλπ

Link to comment
Share on other sites

αν κανεις αλλαγη name κλπ απ τον σκληρο ??? (γινετε αυτο ε?)

δν νομιζω με ρεναμε..απλα καντο μπουτ το παιχνιδι απο αλλο σκληρο,δλδ εαν εχεις αλλο σκληρο βαλτο εκει το παιχνιδι..η απο καποιο φλασακι καντο μπου η απο σιντι..

Link to comment
Share on other sites

Αυτόματο BAN IP λόγου boting το έφαγες? ή σε έκανε ο admin?

με εκανε o admin (για fake ποστ foroum )

μπηκε στον σερβερ με εβαλε jail και μετα με εκανε ban 

αλλα ειμαι μαγκας και προλαβα να παρω τα donate items μου σε αλλο char ;)

Edited by ☂ ๖ۣۜYin ๖ۣۜYang ☂
Link to comment
Share on other sites

με εκανε o admin (για fake ποστ foroum )

μπηκε στον σερβερ με εβαλε jail και μετα με εκανε ban 

αλλα ειμαι μαγκας και προλαβα να παρω τα donate items μου σε αλλο char ;)

εισαι παιχτης..τεσπα φιλε δυσκολα θα ξαναμπεις κανονικα.σιγουρα ειπες αλλαξες γραμμη ετσι?.εγω σου λεω βαλε το λ2 σ ενα φλασακι,βαλτο στο πσ σ και ανοιγετο απο το φλασακι..εαν το μπαν ειναι δισκου ετσι θα καταφερεις να μπεις

Link to comment
Share on other sites

εισαι παιχτης..τεσπα φιλε δυσκολα θα ξαναμπεις κανονικα.σιγουρα ειπες αλλαξες γραμμη ετσι?.εγω σου λεω βαλε το λ2 σ ενα φλασακι,βαλτο στο πσ σ και ανοιγετο απο το φλασακι..εαν το μπαν ειναι δισκου ετσι θα καταφερεις να μπεις

 

εκλησα το router  και τον ανηξα 3 φορες Forthent εχω ... πως γινετε με VPN να μπω ?? το VPN μονο IP δεν αλλαζει ?:/ (δεν θελω να βαζω VPN στο L2 γιατι εχω τρελο lag ) (δεν εχω 2 σκλυρο :/)

Link to comment
Share on other sites

Αν η IP σου αλλάζει κάθε χ time, μετά που θα κάνει restart ο server θα ξανά μπεις.

 

Βρες σε torrent cracked version από αυτό, και θα μπεις να παίξεις για τώρα..

Link to comment
Share on other sites

εκλησα το router  και τον ανηξα 3 φορες Forthent εχω ... πως γινετε με VPN να μπω ?? το VPN μονο IP δεν αλλαζει ?:/ (δεν θελω να βαζω VPN στο L2 γιατι εχω τρελο lag ) (δεν εχω 2 σκλυρο :/)

ε αν δν εχες δευτερο σκληρο δοκιμασε απο φλασακι οπως προειπα..βαλτο παιχνιδι σε φλασακι και τρεξτο απο κει ..

Link to comment
Share on other sites

Αν η IP σου αλλάζει κάθε χ time, μετά που θα κάνει restart ο server θα ξανά μπεις.

 

Βρες σε torrent cracked version από αυτό, και θα μπεις να παίξεις για τώρα..

οποτε αυριο που θα κανει restart o server μπωρω να ξαναμπω ?? αν αλλαξω την IP μου?? (ειναι 100% οτι θα κανει αυριο restart το ανακηνοσε στο forum o admin)

Link to comment
Share on other sites

Sinithos afta ta protection pernoune tin mackadress dokimase na tin alaksis kai ksanampes alios an den mpenei to smart guard dimiourgi ena fakelo sta appdata den thimame pos legete kapios tha kserei apo edo.

Link to comment
Share on other sites

οποτε αυριο που θα κανει restart o server μπωρω να ξαναμπω ?? αν αλλαξω την IP μου?? (ειναι 100% οτι θα κανει αυριο restart το ανακηνοσε στο forum o admin)

Εμένα η IP μου δεν είναι σταθερή. Πάντα όποτε έτρωγα IP BAN την άλλη μέρα έμπαινα. (Ίσως μετά το restart ή μετά από κάποιες χ ώρες, δεν θυμάμαι.. Έχει χρόνια).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...