Jump to content

Προβλημα L2Jacis


Zampion®

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. 
Θελω καποιος αν μπορει να με βοιθησει σε ενα θεμα που εχω λοιπον μεσο Eclipse κατεβασα το l2jAcis Pack μπηκα να κανω 

And Build datapack ενταξει χωρις error στο gameserver ομως εχω θεμα μου βγαζει

 

 [javac] Compiling 1728 source files to C:\Users\Zampion\Downloads\Eclipse\aCis_gameserver\build\classes
    [javac] javac: invalid target release: 1.8
    [javac] Usage: javac <options> <source files>
    [javac] use -help for a list of possible options
 
BUILD FAILED
C:\Users\Zampion\Downloads\Eclipse\aCis_gameserver\build.xml:109: Compile failed; see the compiler error output for details.
 
Total time: 5 seconds
 
Δωκιμασα ενα pack Frozen εκει δουλευει κανονικα. οποτε σκεφτηκα να δωκιμασω αλλο Acis και στα αλλα ειναι το ιδιο Error αν καποιος μπορει να βοηθησει και μπορει να αφιερωσει λιγο χρονο ας μου στειλει καποιο λινκ που μπορω να δω η με TV 
Ευχαριστω για τον χρονο σας
Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπερα σε ολους. 

Θελω καποιος αν μπορει να με βοιθησει σε ενα θεμα που εχω λοιπον μεσο Eclipse κατεβασα το l2jAcis Pack μπηκα να κανω 

And Build datapack ενταξει χωρις error στο gameserver ομως εχω θεμα μου βγαζει

 

 [javac] Compiling 1728 source files to C:\Users\Zampion\Downloads\Eclipse\aCis_gameserver\build\classes
    [javac] javac: invalid target release: 1.8
    [javac] Usage: javac <options> <source files>
    [javac] use -help for a list of possible options
 
BUILD FAILED
C:\Users\Zampion\Downloads\Eclipse\aCis_gameserver\build.xml:109: Compile failed; see the compiler error output for details.
 
Total time: 5 seconds
 
Δωκιμασα ενα pack Frozen εκει δουλευει κανονικα. οποτε σκεφτηκα να δωκιμασω αλλο Acis και στα αλλα ειναι το ιδιο Error αν καποιος μπορει να βοηθησει και μπορει να αφιερωσει λιγο χρονο ας μου στειλει καποιο λινκ που μπορω να δω η με TV 
Ευχαριστω για τον χρονο σας

 

 

Frozen -> Java 7

aCis -> Java 8 

 

Μην το κουραζουμε πολυ στο λεει κ ολας.. target -> java jdk kit 8 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν ξερό τι πρόβλημα έχεις αφού λες ότι έχεις την jdk 8.. εάν θες στείλε μου το skype σου να το τσεκαρουμε

Link to comment
Share on other sites

Πω πω κλασικος τυπος που εχει java 7 και java 8 στο pc του  :dat:

http://prntscr.com/dxbe8v Εγω παντως στο PC μου βλεπω να εχω μονο το java 8 και να μην υπαρχει αλλη τωρα εσυ αν βλεπεις το πς μου καλυτερα απο μενα οκ..

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/dxbe8v Εγω παντως στο PC μου βλεπω να εχω μονο το java 8 και να μην υπαρχει αλλη τωρα εσυ αν βλεπεις το πς μου καλυτερα απο μενα οκ..

Καταρχην γιατι εχεις μονο jdk τι στο δια*λο εχεις κανει εγκατασταση? απο 4shared ? Σβησε οτι java εχεις κ κατεβασε απο την oracle την java jdk kit 8 (χ64 η χ32 αναλογος το pc σου)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην γιατι εχεις μονο jdk τι στο δια*λο εχεις κανει εγκατασταση? απο 4shared ? Σβησε οτι java εχεις κ κατεβασε απο την oracle την java jdk kit 8 (χ64 η χ32 αναλογος το pc σου)

http://prntscr.com/dxbj05 Εχω αυτην την συγκεκριμμενη Java απο oracle ειναι κατεβασμενη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...