Jump to content

A Mega Old Forum Dinosaur Stopped By


Noble®

Recommended Posts

Eiπα να περασω for fun να δω τι παιζει και να χαιρετησω (οσους θυμαμαι και παρεμειναν στο φορουμ)

Τα χαιρετισματα μου λοιπον.

 

Οσοι τυχει και απαντησετε καλο θα ειναι να μου πειτε το Nickname που χρησιμοποιουσατε πιο παλια. Παιζει να μην ξερω καν τα νεα σας ψευδωνυμα.

 

Ο λογος που δεν εγινε στο Newbie section (χαχα) ειναι διοτι προφανως και δεν ειμαι newbie.

Θα χρησιμοποιησω το τοπικ σε μεταγενεστερο χρονο 

 

Oσοι φαγατε ban απο μενα παλιοτερα(και ειστε αρκετοι παναθεμα σας) αλλα καποιοι ειστε ακομη active ψωμι κ αλατι.

 

2 πραγματα/παρατηρησεις που προλαβα και ειδα στο φορουμ.

 

1)Ρε παιδια ακομη L2 στο 60%?Τι φαση? Χριστε μου! Νομιζα αυτο το παιχνιδι ειχε εγκαταληφθει. 

2)Το Hacks & Tools στο Lol section ποιος το αιτηθηκε? Πρεπει να ειναι πολυ μαγκας κ αστερι στο botting για να πιασει κατι.Κωλοεταιρεια η Riot αλλα πλεον πολυ δυσκολα παιζουν crackαρισμενα acc ή Bots.

3)Δεν ειδα πουθενα Hearthstone,Dota 2,Overwatch. Ισως δεν εψαξα κ τοσο...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eiπα να περασω for fun να δω τι παιζει και να χαιρετησω (οσους θυμαμαι και παρεμειναν στο φορουμ)

Τα χαιρετισματα μου λοιπον.

 

Οσοι τυχει και απαντησετε καλο θα ειναι να μου πειτε το Nickname που χρησιμοποιουσατε πιο παλια. Παιζει να μην ξερω καν τα νεα σας ψευδωνυμα.

 

Ο λογος που δεν εγινε στο Newbie section (χαχα) ειναι διοτι προφανως και δεν ειμαι newbie.

Θα χρησιμοποιησω το τοπικ σε μεταγενεστερο χρονο 

 

Oσοι φαγατε ban απο μενα παλιοτερα(και ειστε αρκετοι παναθεμα σας) αλλα καποιοι ειστε ακομη active ψωμι κ αλατι.

 

2 πραγματα/παρατηρησεις που προλαβα και ειδα στο φορουμ.

 

1)Ρε παιδια ακομη L2 στο 60%?Τι φαση? Χριστε μου! Νομιζα αυτο το παιχνιδι ειχε εγκαταληφθει. 

2)Το Hacks & Tools στο Lol section ποιος το αιτηθηκε? Πρεπει να ειναι πολυ μαγκας κ αστερι στο botting για να πιασει κατι.Κωλοεταιρεια η Riot αλλα πλεον πολυ δυσκολα παιζουν crackαρισμενα acc ή Bots.

3)Δεν ειδα πουθενα Hearthstone,Dota 2,Overwatch. Ισως δεν εψαξα κ τοσο...

Poly milas kai den sou dinei kaneis shmasia.. Ti to exeis perasei edw strato kai to paizeis kati?

Des pou ftasan oi ellhnes tou frape na to paizoun empiries sto maxcheaters epidi kanane register to 2006 o god..

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Eiπα να περασω for fun να δω τι παιζει και να χαιρετησω (οσους θυμαμαι και παρεμειναν στο φορουμ)

Τα χαιρετισματα μου λοιπον.

 

Οσοι τυχει και απαντησετε καλο θα ειναι να μου πειτε το Nickname που χρησιμοποιουσατε πιο παλια. Παιζει να μην ξερω καν τα νεα σας ψευδωνυμα.

 

Ο λογος που δεν εγινε στο Newbie section (χαχα) ειναι διοτι προφανως και δεν ειμαι newbie.

Θα χρησιμοποιησω το τοπικ σε μεταγενεστερο χρονο 

 

Oσοι φαγατε ban απο μενα παλιοτερα(και ειστε αρκετοι παναθεμα σας) αλλα καποιοι ειστε ακομη active ψωμι κ αλατι.

 

2 πραγματα/παρατηρησεις που προλαβα και ειδα στο φορουμ.

 

1)Ρε παιδια ακομη L2 στο 60%?Τι φαση? Χριστε μου! Νομιζα αυτο το παιχνιδι ειχε εγκαταληφθει. 

2)Το Hacks & Tools στο Lol section ποιος το αιτηθηκε? Πρεπει να ειναι πολυ μαγκας κ αστερι στο botting για να πιασει κατι.Κωλοεταιρεια η Riot αλλα πλεον πολυ δυσκολα παιζουν crackαρισμενα acc ή Bots.

3)Δεν ειδα πουθενα Hearthstone,Dota 2,Overwatch. Ισως δεν εψαξα κ τοσο...

Γεια χαρά 

 
 
το Tools & Leaks * board μάντεψε ποιος το αιτήθηκε.
Όσο για bots η κρακαρισμενα acc έχει γεμίσει ο τόπος :|
Link to comment
Share on other sites

Poly milas kai den sou dinei kaneis shmasia.. Ti to exeis perasei edw strato kai to paizeis kati?

Des pou ftasan oi ellhnes tou frape na to paizoun empiries sto maxcheaters epidi kanane register to 2006 o god..

 

Παλιοτερα θα σε ειχα κανει ban με συνοπτικες διαδικασιες . Αλλα παντα χρειαζεται ο χαζος  σε μια παρεα ;) Γεια σου κ σε σενα greeklish typer.

 

Γεια χαρά 

 
 
το Tools & Leaks * board μάντεψε ποιος το αιτήθηκε.
Όσο για bots η κρακαρισμενα acc έχει γεμίσει ο τόπος :|

 

^_^ Εχω να δω bot Πανω απο 9μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα θα σε ειχα κανει ban με συνοπτικες διαδικασιες . Αλλα παντα χρειαζεται ο χαζος  σε μια παρεα ;) Γεια σου κ σε σενα greeklish typer.

Παλιοτερα θα ειχα κανει να βαρας το κεφαλι σου στο τοιχο μεχρι να κανεις κενο αρκετο για να το ονομασεις δωματιο, αλλα παντα χρειαζεται ο ελληνας του φραπε 

που εχει σαν Achievement στη ζωη του τα 12 χρονια στο maxcheaters

 

Ps. βλεπω η φιλολογος σπιτι σου εμαθε καινουργια λεξη "συνοπτικες ", η το googlares?

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα θα ειχα κανει να βαρας το κεφαλι σου στο τοιχο μεχρι να κανεις κενο αρκετο για να το ονομασεις δωματιο, αλλα παντα χρειαζεται ο ελληνας του φραπε 

που εχει σαν Achievement στη ζωη του τα 12 χρονια στο maxcheaters

 

Ps. βλεπω η φιλολογος σπιτι σου εμαθε καινουργια λεξη "συνοπτικες ", η το googlares?

otan hmouna mikros eperna to glx tou mpampa mou krufa kai ekana kodres

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα θα ειχα κανει να βαρας το κεφαλι σου στο τοιχο μεχρι να κανεις κενο αρκετο για να το ονομασεις δωματιο, αλλα παντα χρειαζεται ο ελληνας του φραπε 

που εχει σαν Achievement στη ζωη του τα 12 χρονια στο maxcheaters

 

Ps. βλεπω η φιλολογος σπιτι σου εμαθε καινουργια λεξη "συνοπτικες ", η το googlares?

Με τετοια φατσα δεν μπορεις να κανεις ουτε τη σαυρα μου να γελασει ρε 15χρονε.Εχω σταματησει εδω και 5 χρονια να ασχολουμαι  με αναπηρους καρκινοδαχτυλους σαν και του λογου σου.Πραγματικα εχεις προβλημα αλλα αμα σε κανει Ban ο justice θα κανεις αλλα 200 accounts μονο κ μονο γιατι η ζωη σου ειναι αθλια και εδω ειναι ο μονος τροπος να αποκτησεις επικοινωνια με τον εξω κοσμο. Αυτοκτονα για το καλο της ανθρωποτητας και σταματα να κανεις edit τα posts σου για να μου την πεις βλακα.

Link to comment
Share on other sites

Με τετοια φατσα δεν μπορεις να κανεις ουτε τη σαυρα μου να γελασει ρε 15χρονε.Εχω σταματησει εδω και 5 χρονια να ασχολουμαι  με αναπηρους καρκινοδαχτυλους σαν και του λογου σου.Πραγματικα εχεις προβλημα αλλα αμα σε κανει Ban ο justice θα κανεις αλλα 200 accounts μονο κ μονο γιατι η ζωη σου ειναι αθλια και εδω ειναι ο μονος τροπος να αποκτησεις επικοινωνια με τον εξω κοσμο. Αυτοκτονα για το καλο της ανθρωποτητας και σταματα να κανεις edit τα posts σου για να μου την πεις βλακα.

Δεν κοιτας τη δικια σου φατσουλα σπυριαρη? Γιατι μιλας για τους αλλους πισω απο μια οθονη βρε αυστραλοπιθηκι ανθελληνα?

Πηγαινε πιες το φραπε σου πιθηκε.. Ο λεωνιδας καποτε πηγε και πολεμησε με 300, εσυ σημερα πολεμας με το φραπε και τα 300 σπυρακια στο προσωπο σου.

Εμφανιζεσαι και μου το παιζεις εμπειρια του 2006, κανεις δεν νοιαζεται που υπαρχεις, μπορεις να μπεις στον καδο ανακυκλωσης να μην πιανεις χωρο...

 

κ ps μην μιλας για φατσες πιθηκε οταν εχεις photo profil troll face, φανταζομαι ποσα κιλα παχος εχεις πανω σου.. Μιζερη καρεκλα που καθεσαι πανω της :'(

 

Crawl back to your hole kiddo this is my region now

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Υou seem mad brah. Πλεον μπαινω απλα για να σε τρολλαρω.Ειχα καιρο να δω καποιον τοσο ηλιθιο. :troll:

Εχεις ψυχολογικα με τους μη Ελληνες μιας κ ολους οσους δεν συμφωνουν τους λες ανθελληνες.Το βρηκε η καθε απολυτιστικη kαι απολιτιστη μυξα του Κασιδιαρη και του Μιχαλολιακου να λεει πως οποιος δεν συμφωνει μαζι του λεγεται ανθελληνας και πιανει ιστοριες για τον Λεωνιδα κ τον Μ.Αλεξανδρο.Κλασσικος σκατας.Αυτοκτονα οπως ο Φυρερ σου. ;)  :dat:

Εχεις ψυχολογικα με τους φραπεδες. Εσυ λογικα μονο ελληνικο πρεπει να πινεις ή εκτος αν στο κατσικοχωρι σου εμαθες και τον παιδικο φρεντο καπουτσινο γλυκο με πολυ γαλα.

Κανεις συνεχεια edit τα ποστς σου προς εμενα που σημαινει οτι γινεσαι πολυ mad και ψηνεσαι αγρια να μου την πεις για να πονεσω.Μπορεις και καλυτερα :not bad:

Επισης το αβαταρ μου ειναι το Bitch pls(Yao Ming) και οχι το trollface.Υποτιθεται εισαι ο τρολλ (σ.σ. βλακας) του φορουμ αλλα εισαι πιο ηλιθιος και ασχετος απ τα καπακια της coca cola.

"Δικο σου Region" το mxc του 2016....Εισαι αστειος.Κανε ντα. Κακο παιδι.

Οσοι με ξερουν απο κοντα κ ειναι καμποσοι ξερουν οτι δεν εχω καμια σχεση με τα 300 κιλα που λες.Τελευταια φορα που θυμαμαι αλλος εκανε 1348 ποστς σε 7 μηνες περιπου και ελεγε για My region Κ τετοια σκατα..Με μπακαλιστικη λογικη κανεις περιπου 6.5 ποστς την ημερα σε ενα φορουμ που ειχε 4 μερες να εμφανιστει τοπικ στο offtopic που ειναι ενα διασημο section.Πες μας ποσο γαματος Lifer νιωθεις με τους 0 φιλους που δεν εχεις  :alone:  :alone:  :alone:  :alone:

 

Περιμενω ανυπομονα το επομενο edited post σου :)  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιτας τη δικια σου φατσουλα σπυριαρη? Γιατι μιλας για τους αλλους πισω απο μια οθονη βρε αυστραλοπιθηκι ανθελληνα?

Πηγαινε πιες το φραπε σου πιθηκε.. Ο λεωνιδας καποτε πηγε και πολεμησε με 300, εσυ σημερα πολεμας με το φραπε και τα 300 σπυρακια στο προσωπο σου.

Εμφανιζεσαι και μου το παιζεις εμπειρια του 2006, κανεις δεν νοιαζεται που υπαρχεις, μπορεις να μπεις στον καδο ανακυκλωσης να μην πιανεις χωρο...

 

κ ps μην μιλας για φατσες πιθηκε οταν εχεις photo profil troll face, φανταζομαι ποσα κιλα παχος εχεις πανω σου.. Μιζερη καρεκλα που καθεσαι πανω της :'(

 

Crawl back to your hole kiddo this is my region now

Eisai tuxeros pou den kserw pws kanw chat ban sto IPB akoma.

Link to comment
Share on other sites

Eisai tuxeros pou den kserw pws kanw chat ban sto IPB akoma.

 

 

 

AccessDenied VS Noble® , .Elfocrash

 

 

AccessDenied dini resta simera  1 vs 2 

 

ela na pefti to xrima ela na psifisoume :P

Link to comment
Share on other sites

AccessDenied VS Noble® , .Elfocrash

 

 

AccessDenied dini resta simera  1 vs 2 

 

ela na pefti to xrima ela na psifisoume :P

Den uparxw kan sthn diamaxh. An hthela na kserdisw tha kerdiza. Alla den uparxei logos gia DOX.

Apla na mazepsei ligo to stoma tou giati to mxc den einai to tsiflikaki tou kathenos oso kai an theloun merikoi na ginei.

 

*cough*

(EDITED - Osoi prolavate prolavate)

Edited by .Elfocrash
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...