Jump to content

Recommended Posts

greeks cant live off of wellfare and food stamps forever xdddddd

Come on! You must add in your text the words "some greeks".

We are not all same..

 

Open your mind and accept it.

Link to comment
Share on other sites

make me gm or i delete thread)))))))))))))))))))))))))))))

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA i fcking love you dude :P

 

Come on! You must add in your text the words "some greeks".

We are not all same..

 

Open your mind and accept it.

That's true!

Link to comment
Share on other sites

You learned L2 by that server.. L2Mafia Repesct Dimis4. You can't speak about "first project". For god sake..

 

L2Sandora? lol.. These days, people is more smart. ;)

 

You learned with Mana potions, CP Potions, bsss, ss, auto enable in your bar..

Those years, will never come back.. So, Lineage II nowadays is just a forgotten image.

 

I do not judge your server and only.. Your and a lots of servers out there, I hope to be closed forever. 

Watch and learn..

 

Im not even read what you're saying retarded guy.

 

lol dis guy keeps poppin back like dat l2renaissance guy. good for them and their community....not.

 

Who fucking cares if you're alive or not mate? Go close your self into a cave a shutthefuckup please.

 

greeks cant live off of wellfare and food stamps forever xdddddd

 

Who are u? u ever exist?

 

Come on! You must add in your text the words "some greeks".

We are not all same..

 

Open your mind and accept it.

 

Mate why you continue to brake my balls? ALL OF YOU , YOU JELLY ME SO HARD? Thanks bye

Link to comment
Share on other sites

Why you behavior with these way it is only a game. Good luck with your project man,have a nice day.

Dont hate me for not hate you , simply as fuck

Edited by ҉ Mora Ẋ ҉
Link to comment
Share on other sites

Καλά χαλαρώστε λίγο όλοι που δείχνεστε λέγοντας πόσο καιρό είστε στο forum και πόσο παλιοί, στα παπάρια μας κιόλας guys φιλικά κιόλας δεν μας καίγεται καρφί το πόσο παλιοί είστε ενα forum είναι οχι το κοινοβούλιο, αν δεν γουστάρετε τον server μη μπαίνετε αν τον γουστάρετε στηρίξτε τον. Απο το 2007 το community εδώ μέσα παραμένει το ίδιο σκατένιο που ήταν και τότε παραμένετε αηδιαστικοί απο το hate σας και απο τη ζήλεια σας, αν θεωρείστε τόσο μαγκες ανοίξτε και εσείς έναν server που θεωρείτε καλύτερο απο τον Sandora αλλά και το κάθε Sandora αλλά ξέχασα το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να περνάτε τις μίζερες ζωές σας εδώ μέσα προσπαθώντας να γίνετε κάποιο EPIC member η δε ξέρω και εγώ τι μέσω του κραξίματος και του hate.

 

PS: To reply μου είναι τυχαίο σε αυτό το topic γιατί παρακολουθώ από το πρωί τη κουβέντα

PS 2: Mora όσο μαλάκας φίλε και να παραμένεις με τους server's σου θα έχεις πάντα το καλύτερο team και το καλύτερο pack. 

 

Αυτά απο μένα GL στο team του Sandora. Τα φιλιά μου μάγκες.

Link to comment
Share on other sites

Καλά χαλαρώστε λίγο όλοι που δείχνεστε λέγοντας πόσο καιρό είστε στο forum και πόσο παλιοί, στα παπάρια μας κιόλας guys φιλικά κιόλας δεν μας καίγεται καρφί το πόσο παλιοί είστε ενα forum είναι οχι το κοινοβούλιο, αν δεν γουστάρετε τον server μη μπαίνετε αν τον γουστάρετε στηρίξτε τον. Απο το 2007 το community εδώ μέσα παραμένει το ίδιο σκατένιο που ήταν και τότε παραμένετε αηδιαστικοί απο το hate σας και απο τη ζήλεια σας, αν θεωρείστε τόσο μαγκες ανοίξτε και εσείς έναν server που θεωρείτε καλύτερο απο τον Sandora αλλά και το κάθε Sandora αλλά ξέχασα το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να περνάτε τις μίζερες ζωές σας εδώ μέσα προσπαθώντας να γίνετε κάποιο EPIC member η δε ξέρω και εγώ τι μέσω του κραξίματος και του hate.

 

PS: To reply μου είναι τυχαίο σε αυτό το topic γιατί παρακολουθώ από το πρωί τη κουβέντα

PS 2: Mora όσο μαλάκας φίλε και να παραμένεις με τους server's σου θα έχεις πάντα το καλύτερο team και το καλύτερο pack. 

 

Αυτά απο μένα GL στο team του Sandora. Τα φιλιά μου μάγκες.

alani tpt allo.

Link to comment
Share on other sites

Καλά χαλαρώστε λίγο όλοι που δείχνεστε λέγοντας πόσο καιρό είστε στο forum και πόσο παλιοί, στα παπάρια μας κιόλας guys φιλικά κιόλας δεν μας καίγεται καρφί το πόσο παλιοί είστε ενα forum είναι οχι το κοινοβούλιο, αν δεν γουστάρετε τον server μη μπαίνετε αν τον γουστάρετε στηρίξτε τον. Απο το 2007 το community εδώ μέσα παραμένει το ίδιο σκατένιο που ήταν και τότε παραμένετε αηδιαστικοί απο το hate σας και απο τη ζήλεια σας, αν θεωρείστε τόσο μαγκες ανοίξτε και εσείς έναν server που θεωρείτε καλύτερο απο τον Sandora αλλά και το κάθε Sandora αλλά ξέχασα το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να περνάτε τις μίζερες ζωές σας εδώ μέσα προσπαθώντας να γίνετε κάποιο EPIC member η δε ξέρω και εγώ τι μέσω του κραξίματος και του hate.

 

PS: To reply μου είναι τυχαίο σε αυτό το topic γιατί παρακολουθώ από το πρωί τη κουβέντα

PS 2: Mora όσο μαλάκας φίλε και να παραμένεις με τους server's σου θα έχεις πάντα το καλύτερο team και το καλύτερο pack. 

 

Αυτά απο μένα GL στο team του Sandora. Τα φιλιά μου μάγκες.

swraios psile

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...